Анатолий Вовк - психолог    
+38 (067) 76-35-675 Vovk.Anatoliy
 
vovkrvua vovkrvua@gmail.com
Центр професійної
психологічної допомоги
 
 
Головна
БлогVovcPro
 
 
ПОДІЇ
 
27 листопада 2018 р. о 18:00
м.Рівне
 
Розстановочний семінар за архетипом К.Г.Юнга: Мудрий Старець.
 

 
Будь-яка людина мріє прожити життя легко, не зустрічаючи на своєму шляху труднощів і негараздів. Проте, всім нам добре відомо, що це не можливо. І рано чи пізно, але ті чи інші труднощі життя постійно постають у нас на шляху. І добре, коли це щось незначне, швидкоминуче. Проте кожен з нас в певний період свого життя має подолати надскладні завдання і випробування, які ставить перед нами доля. І саме в той момент, коли здається, що все пропало, виходу немає, це катастрофа, з'являється якась сила, яка змушує людину підніматися над своїми можливостями: знаходити рішення складні проблем, вишукувати невідомі сили і долати нездоланні перешкоди. Що це?
 
"Знання, роздуми, осяяння, мудрість, розум і інтуїція" - так описує Юнг якості, притаманні архітепічный фігурі, яку він вирішив назвати Мудрий Старець.
 
Архетип Мудрого Старця є персоніфікацію духовного начала. Він може постати в різних формах: як старий мудрий чоловік або не менше мудра тварина, як цар або відлюдник, злий чаклун або добрий помічник, цілитель або порадник, - але завжди він пов'язаний з якоюсь чудовою владою, яка перевершує людські здібності.
 
Мудрий Старець не є персонажем однієї лише чоловічої психології. Він може виступати у жінок, як втілення певної сторони Анімуса, особливо тієї, яку Юнг називає позитивним Анімусом, що допомагає прихованою силою жіночої мудрості і духу: Анімусом, який перетворюється і творить, який спонукає рухатися вперед і вгору без примусу і підштовхування, направляє, вказує і радить, нічого не рекомендуючи і не наказуючи.
 
Проте варто пам'ятати, що у деяких людей цей архетип проявляє себе сильніше, а в деяких слабше, - так само, як музичний слух, внутрішнє відчуття часу, екстрасенсорні здібності, координація рухів або інтелект. Наприклад, у всіх людей є певні музичні здібності, але деякі індивідууми володіють яскраво вираженим, помітним з дитинства талантом, а деяким важко відтворити найпростішу мелодію. Так само і з архетипами.
 
Якщо Ви хочете познайомитись зі своїм власним Мудрим Старцем, пізнати всю глибинність його сили, активізувати ті знання та якості архетипу, які Вам необхідні саме ТУТ і ЗАРАЗ - запрошую Вас на розстановочний семінар "Мудрий Старець".
 
 
 

Семінар відбудеться у вівторок 27 листопада о 18.00.
Попередній запис: 0677635675 (Анатолій)
Вартість участі в групі за 3 год/100 грн

Цікаві теми :

>> Ніколи не ставайте батьками для партнера

>> Складнощі підліткового періоду

>> 5 запитань при першій зустрічі з психологом

>> Як після зради зберегти стосунки

>> Як обрати психолога
>> Кохання очима дитини. Що таке кохання.
>> Хто такий психолог. Міфи про психологів.
>> Стадії розлучення
>> Спілкуватись з дитиною. ЯК?
________________________________________________________________________________
 
 
Записатись на прийом:
+38 (067) 76-35-675
Vovk.Anatoliy
vovcpro@gmail.com
vovcpro
 
 

Рекомендую переглянути

»          
 
____________________________________________________________________________________________________________________
Головна | БлогVovcPro | Послуги центру | Спеціалізація | Події | Документи
 
Анатолій Вовк - сімейний психолог, психотерапевт, сексолог
Всі права захищено © 2018
Besucherzahler
счетчик посещений