Анатолий Вовк - психолог    
+38 (067) 76-35-675 Vovk.Anatoliy
 
vovkrvua vovkrvua@gmail.com
Центр професійної
психологічної допомоги
 
 
Головна
БлогVovcPro
 
 
ПОДІЇ
 
08-09 грудня 2018 р.
м.Львів: Фестиваль "Гамаюн"
 
Майстер-клас: Як зберегти секс у шлюбі на довгі роки.
 

 
На цьому семінарі ми разом розкриємо такі питання:
 
  • Як досягти сексуальної невразливості у сімейних відносинах?
  • Як зберегти сексуальне задоволення навіть після 10-15 років подружнього життя?
  • Як збагатити ваше подружнє сексуальне життя яскравим та емоціями, та наповнити його ще більше оргазмами, як жіночими так і чоловічими.
 
Крім того будуть затронуті такі сторони подружнього життя - «не зійшлися характерами», що це? В більшості це поганий секс. Звідки взялася «Подружня зрада» — так, це через поганий секс. А який він – поганий секс? Це незадоволення сексуальними стосунками, тими, якими вони є зараз. Це втрата почуття збудження при сексуальному контакті в одного або в обох партнерів. Це передчасна еякуляція в чоловіка або відсутність оргазмів у жінки. В кінці кінців – це відсутність сексуального потягу один до одного.
 
Сама проста порада психолога – це чарівна білизна, романтична вечеря, свічки, музика. Гаразд. Все це добре. Але якщо це вже не працює, або цього занадто мало? Основний стандартний напрямок роботи більшості психологів – це повернення до того минулого, коли все було гаразд, в той час коли емоційне задоволення в якійсь мірі перекривало ступінь сексуального задоволення. Але ви вже не молоді. І тих відчуттів і того рівня тестостерону, що були в 18-20 років в вашій крові вже ніколи не буде. Це є факт.
 
Тому я вам пропоную не дивитися в минуле, а формувати своє прекрасне майбутнє разом з тим партнером, з яким вам так було добре колись. Прагнути саме до неї – до сексуальної невразливості, до тих стосунків, які приносять насолоду, не зважаючи на відстань, до тих стосунків, де можна поговорити про будь-що, навіть якщо це коханець чи коханка, про будь-які сексуальні фантазії та в розумних межах втілювати їх у життя. До тих стосунків, де партнери можуть відчувати один одного на відстані тисячі кілометрів або навіть більше, коли лише її думка про нього, вже викликає шалене збудження і навпаки.
 
Це щось неймовірне! І це цілком реально! Це той зв’язок, який можливий саме між вами, якщо його побудувати правильно. І на цьому майстер-класі ми познайомимося з тим, як цього можна досягти, з чарівним світом ідеальних невразливих сексуальних стосунків, які можливі саме у вашій парі. Я вас гостинно запрошую. До зустрічі.
 
 
Цікаві теми :

>> Ніколи не ставайте батьками для партнера

>> Складнощі підліткового періоду

>> 5 запитань при першій зустрічі з психологом

>> Як після зради зберегти стосунки

>> Як обрати психолога
>> Кохання очима дитини. Що таке кохання.
>> Хто такий психолог. Міфи про психологів.
>> Стадії розлучення
>> Спілкуватись з дитиною. ЯК?
________________________________________________________________________________
 
 
Записатись на прийом:
+38 (067) 76-35-675
Vovk.Anatoliy
vovcpro@gmail.com
vovcpro
 
 

Рекомендую переглянути

»          
 
____________________________________________________________________________________________________________________
Головна | БлогVovcPro | Послуги центру | Спеціалізація | Події | Документи
 
Анатолій Вовк - сімейний психолог, психотерапевт, сексолог
Всі права захищено © 2018
Besucherzahler
счетчик посещений